Na kajaku do bazénu tisk stránky

Zimní trénink kajakářů a kanoistů v ČR bez rampouchů - jde to !!!

Díky jedinečné bazénové technologii protiproudu, která nemá v celé Evropě obdoby, můžete strávit zimní soustředění v Čechách a pádlovat přitom bez neoprenu. Simulace říčního proudění je tvořena soustavou trysek a sání. Voda je do bazénu hnána rychlostí 980 m3/hod., a zároveň je ze tří míst odváděna. Tím vzniká proud, rozhraní a vracák přímo v prostoru bazénu.

Trať je na bazénu postavená do 3 minut.

Najednou může trénovat až 8 kajakářů - trénovat můžete techniku vyjížděček, eskymácké obraty, akceleraci, techniku točení atd. Případně Vám ukážeme co a jak můžete trénovat.

Velkou výhodou vnitřního tréninku je úzký kontakt s trenérem ze břehu

Možnost zapůjčení lodi - kontaktujte nás předem, abychom ověřili, zda máme k dispozici Vaší velikost.

Kontakt: Ing. Lukáš Hamák

hamak@sportoviste-susice.cz

tel: 376 555 241

Podívejte se, jak trénink u nás probíhá

Trénujte tvrdě a získejte slevy!!!

Pokud budete v bazénu trénovat na lodi opakovaně více jak 6x, ušetříte 10% za každý trénink.

Pokud budete v bazénu trénovat na lodi opakovaně více jak 10x a navíc zkombinujete trénink s využitím nabídky našich dalších aktivit (posilovna, lezecká stěna, tělocvičny, sportovní hala, sauny) můžete dosáhnout na slevu až 25%.

Martina Sáblíková doporučuje sportování v Sušici a okolí

O kvalitě sportovišť v Sušici se mohla už několikrát přesvědčit dvojnásobná olympijská vítězka, mistryně světa a vítězka světového poháru v rychlobruslení Martina Sáblíková. Už druhou sezónu po sobě navštívila během své jarní a podzimní přípravy Zimní stadion v Sušici, na kterém využila jeden z nejlepších umělých halových povrchů v Čechách.

Martina Sáblíková
novinkynáš vlastní magazín sportcentraostatní sportoviště v Sušici