Sportcentra tisk stránky

OFFPARK

 

Offpark
Na Fufernách
324 01 Sušice
http://offpark.cz

 

Offpark nabízí pestrou škálu adrenalinových zážitků. Hned vedle sušického bazénu můžete zkusit lanový park v korunách stromů, dětský lanový park nebo se nechat odvézt na jízdu s horskými koloběžkami ze Svatoboru a mnoho dalších aktivit.

Stadion TJ Sušice

Stadion TJ Sušice
    Volšovská 42
    342 01  Sušice
    Kontakt: Jan Staněk
    Tel.: 606 751 639
    http://www.fotbalsusice.cz/
    http://atletika.susice.cz/

 

V těsné blízkosti bazénu najdete také dokonalé zázemí pro fotbalisty i atlety. Atletický stadion s tartanovým běžeckým oválem, moderní doskočiště, sektor pro kladiváře, oštěpaře apod. Vybavení pro altetická soustředí vynikající. Fotbalisté mohou využít dvou hřišť - travnaté a tréninkové s umělým vyhřívaným trávníkem a dostatečným moderním umělým osvětlením, které umožňuje tréninky i ve večerních hodinách. Přímo na stadionu je možnost ubytování i stravování.  

Sportovní hala SOU a SOŠ Sušice

Sportovní hala SOU a SOŠ Sušice
Volšovská 1139
342 01  Sušice
Kontakt: ing. Josef Hozák
Tel.: 776 098 006
http://www.sossusice.cz/pronajem_telocvicny.html

 

V budově internátu se nachází sportovní hala - tělocvična, venkovní hřiště a posilovna. Najdete zde mj. tenisový a fotbalový kroužek, aerobik, taneční gymnastiku (vše většinou využívají žáci učiliště). 

Komunitní centrum Sušice

Komunitní centrum Sušice
Středisko volného času
Klostermannova 1330
342 01  Sušice
Kontakt: Marie Ludvarová
Tel.: 376 528 706
http://www.ddmsusice.cz/index.php

 

V budově se nachází sál, který je prvotně určen pro hudební obor Základní umělecké školy. Probíhají zde i některá skupinová cvičení. Prostor bohužel bez dalšího zázemí (šatny, sprchy). 

Martina Sáblíková doporučuje sportování v Sušici a okolí

O kvalitě sportovišť v Sušici se mohla už několikrát přesvědčit dvojnásobná olympijská vítězka, mistryně světa a vítězka světového poháru v rychlobruslení Martina Sáblíková. Už druhou sezónu po sobě navštívila během své jarní a podzimní přípravy Zimní stadion v Sušici, na kterém využila jeden z nejlepších umělých halových povrchů v Čechách.

Martina Sáblíková
novinkynáš vlastní magazín sportcentraostatní sportoviště v Sušici