Ubytování tisk stránky

HOTEL PEKÁRNA, SUŠICE

Nachází se nedaleko centra, uspokojí i náročné. Stylově zařízená restaurace, konferenční sál, letní terasa. Bowling, kuželky, squash. Uzavřené parkoviště.

http://www.hotelpekarna.cz/

UBYTOVNA TJ, SUŠICE

Ubytování a restaurace v objektu stadionu. Dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky. Sportovní hala, sportoviště.

http://www.sumavanet.cz/tjsusice/

CHATOVÁ OSADA LUH, SUŠICE

Chatová osada při řece Otavě, 1 km od centra Sušice, nedaleko koupaliště, sportovního stadionu, kurtů, restaurace, fitcentra.

http://www.mestosusice.cz/susice/ubytovani.asp

HOTEL FUFERNA, SUŠICE

Hotel Fuferna je skvělá volba i pro rodiny s dětmi. Je součástí městského lesoparku Luh, který využívají i sušické rodiny pro procházky a zábavu .

http://www.fuferna.cz/hotel

APARTMÁNY BAŠTA, SUŠICE

Třípatrový apartmánový dům nabízí ubytování ve 4 apartmánech pro 2-5 osob a v jednom šestilůžkovém podkrovním apartmánu s panoramatickým výhledem. Ubytování je ideální pro rodiny s dětmi nebo samostatné páry , které dávají přednost soukromí, či pro top management firem k jejich nerušenému jednání. Okolí nabízí široké možnosti sportovního i kulturního vyžití.

http://www.apartmany-basta.cz/

AUTOCAMPING, ANNÍN u SUŠICE

Kemp nedaleko Kašperských Hor při řece Otavě. Chaty, bungalovy, karavany, stany. Koupaliště, hřiště.

http://www.kempannin.cz/cz

KEMP, SUŠICE

Kemp patří k oblíbeným startovním místům vodáků. Je zde velice dobrá  dostupnost od vlakového a autobusového nádraží cca 100m. Autem se nechá zajet přímo k řece, po vyložení lodí lze zaparkovat  v kempu na vyhrazených místech.

http://www.kempsusice.cz/

Martina Sáblíková doporučuje sportování v Sušici a okolí

O kvalitě sportovišť v Sušici se mohla už několikrát přesvědčit dvojnásobná olympijská vítězka, mistryně světa a vítězka světového poháru v rychlobruslení Martina Sáblíková. Už druhou sezónu po sobě navštívila během své jarní a podzimní přípravy Zimní stadion v Sušici, na kterém využila jeden z nejlepších umělých halových povrchů v Čechách.

Martina Sáblíková
novinkynáš vlastní magazín sportcentraostatní sportoviště v Sušici