Fitness open day aneb nalož si kolik chceš

Fitness open day

 Na co se 13. dubna můžete na Sportovišti těšit

V jeden den na jednom místě si můžete dát opravdu do těla. Na výběr máte z několika cvičení za zvýhodněnou cenu. Můžete se přihlásit pouze na jedno, ale rovněž si zvolit pro sebe ideální kombinaci cvičení. 

Fitness open day - ranní Pilates (Marek Budil - 9:00 - 9:50)

Zlepšuje nejen rovnováhu a koordinaci pohybů, ale také zlepšuje Vaše dýchání. Posiluje jádro, ale i záda, bříško a hýždě.

Fitness open day - ranní JUMPING (Alena Kraucherová - 10:00 - 10:50)

 

JUMPING je dynamické aerobní cvičení na speciálních trampolínách s řidítky.   JUMPING nezatěžuje klouby, díky doskokům na pružném výpletu trampolíny.

Fitness open day - JUMPING (Alena Kraucherová - 16:00 - 16:50)

Podstatou JUMPING cvičení jsou různé kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků, ale i strečinku.

Fitness open day - JUMPING (Káťa Macháčková - 17:00 - 17:50)

JUMPING Působí proti depresi a únavě. Je to skvělá spalovačka tuků a hlavně zábava!

Fitness open day - SM systém (HOST Richard Synek - 11:00 - 11:50)

Cvičení se provádí se speciálním elastickým lanem. Navozuje svalovou rovnováhu, posiluje ochablé svaly a uvolňuje svaly zkrácené. Správným provedením cviků aktivně zapojíme spirální svalová zřetězení a dosáhneme na páteři jedinečný efekt centrace páteře – vyrovnání páteře do středního postavení a trakce páteře – protažení páteře směrem vzhůru. Tento efekt např. působí na utiskované plotýnky, otvírá meziobratlové prostory a tím uvolňuje tlak na nervové kořeny, způsobující bolesti vystřelující do končetin.
Metoda otevírá nové možnosti aktivní léčby skoliózy, výhřezu meziobratlového disku (plotýnky), spondylolistézy a jiných poruch páteře.

Fitness open day - BOSU (HOST- Anna Fremuthová -  14:00 - 14:50 )

Cvičení na balanční pomůcce, hodina je vedena formou choreografie- kombinace jednoduchých kroků v tempu rytmické hudby, poté následuje posilování břicha a jiných svalových partií a končíme protažením.

Fitness open day - Bodystyling (Veronika Šašková - 15:00 - 15:50)

Bodystyling je vytrvalostní a silové cvičení zaměřené na formování a zpevnění svalových skupin celého těla s důrazem na problémové partie.

Fitness open day - BODY AND MIND ( Lenka Blažková - 18:00 - 18:50)

Kombinace powerjógy a pilates

Fitness open day - JOGA RELAX (Petra Musilová - 19:00 -19:50)

Jóga zaměřená na relaxaci po náročném dnu.

Fitness open day - Spinning bodyform ( Lenka Švarcová - 9:00 - 9:50)

Chcete zhubnout, dostat se do kondice nebo si jen vehnat do těla endorfíny? Zkuste spinning v rytmu hudby na speciálně upravených kolech, během jedné lekce spálíte 500 až 800 kcal.

Fitness open day - Spinning (Hanka Habartová - 10:00 - 10:50)

Fitness open day - TRX (HOST - Anna Fremuthová - 11:00 - 11:50)

TRX je speciální závěsný funkční posilovací systém, který Vám pomůže k tvorbě lepší postavy a zlepšení kondice na maximum. Díky TRX posílíte nejenom navenek, ale posílíte hlavně svoje core neboli jádro.

Fitness open day - FIT and FLEXI ( Marie Bubeníková - 14:00 - 14:50)

Fit and flexi je lekce plná balančního cvičení, protahování a zpevňování těla. Cílem je celkové zlepšení mobility, získat balanc a protáhnout všechny zkrácené svaly a zvýšit rozsahy do maximální možné úrovně. Důraz je kladen na posílení a protažení svalů dolních končetin a špiček, dále na protažení ramen a zádových svalů. Naučíme vás, jak zvětšit svůj rozsah, celkovou flexibilitu i mobilitu kloubů. Lekce obsahuje i kompenzační cvičení a stretching.

Fitness open day - AERIAL HOOP ( Marie Bubeníková - 15:00 - 15:50)

Aerial Hoop snoubí prvky fitness cvičení, gymnastiky, akrobacie i tance na kruhu visícím volně ve vzduchu.

Jde o druh cvičení, který využívá váhy vlastního těla.

Při tomto cvičení posílíte celé tělo, dokonce i svaly, které při běžném cvičení opomíjíte.

Fitness open day - AERIAL HOOP (Iveta Dlouhá - 16:00 - 16:50)

Věk ani váha nehraje absolutně žádnou roli. Důležitá je síla, převážně rukou, a ta se nabírá již během začátečnického kurzu. Aerial Hoop zvládne prakticky kdokoliv i ženy, které v životě nesportovaly nebo mají za sebou delší sportovní pauzu. Důležité je nebát se a chtít překonat sebe samu.

Fitness open day - SPINNING cardio (Lenka Blažková - 17:00 - 17:50)

Fitness open day - TRX core (Petr Synek - 18:00 - 18:50)

Fitness open day - SPINNING (Václav Švarc - 19:00 - 19:50)