Jarní příměstský tábor

Pořádáme pro děti jarní příměstský tábor, který je sportovně zaměřený. Děti stráví den plný zábavy, zážítků z her s novými kamarády a večer budou doma se svými rodiči. V dopoledních hodinách se věnujeme sportování, nechybí bruslení, tancování, plavání ani míčové hry. V odpoledních hodinách se věnujeme sportování a soutěžím, procházíme se venku a navštívíme kino. 

Na každý den je zajištěn teplý oběd.  Tábor si můžete včas zarezervovat, aby Vaše rezervace nebyla zrušena, je třeba tábor nejpozději do 14 dnů od rezervace zaplatit.


Letos pro Vás máme na Výběr dvě varianty Jarního příměstského tábora. Na první se děti ve středu, v rámci celodenního výletu, podívají do Plzně, kde navštíví Jump Arenu a motokáry. Při druhé variantě děti věnují úterý a středu lyžařské výuce na Špičáku.

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V SUŠICI

Varianta tábora:

Varianta 1 - příměstský tábor s celodením výletem do Jump arény a na motokáry do Plzně

Varianta 2  - příměstský tábor s úterní a středeční lyžařskou výukou na Špičáku

Cena:

2150,-

2900,-

Termín:

10.2.2020 - 14.2.2020

10.2.2020 - 14.2.2020

Zápisy:

zápisy probíhají od 15. 11. 2019

zápisy probíhají od 15. 11. 2019

Program:

Detailní program varianty 1

Detailní program varianty 2

Pro koho je příměstský tábor určený? 
Tábora se mohou zúčastnit všechny děti od 6ti let až po žáky druhého stupně základních škol. Pokud zvolíte variantu s lyžařskou výukou na Špičáku, je třeba, aby Vaše dítě již základy lyžování mělo. 

Co potřebují mít děti s sebou?

  • V pondělí dejte dětěm s sebou brusle na led, helmu, zateplené kalhoty a rukavice. Po bruslení se převléknou do suchého oděvu a bruslařskou výbavu si nechají do odpoledne na zimním stadionu. Na odpoledne dejte dětem sportovní oděv a sportovní boty. Jelikož budou sportovní oděv využívat každý den, mohou si ho nechávat na Sportovišti celý týden. Doporučujeme vše řádně podepsat, aby nedošlo k záměně.
  • Ve čtvrtek se děti zúčastní plavecké výuky. Proto budou potřebovat plavky, mýdlo a ručník. Mýdlo a ručník budou děti potřebovat i v pátek, kdy se odpoledne vydovádí v bazénu na aktrakcích.
  • Na lyžařský výcvik potřebujeme doklad o odborně seřízené výbavě na lyže. Děti musí mít helmu a brýle na lyže. Doporučujeme rodičům, aby nechali svoje děti na tyto dva dny pojistit.
  • Svačinu a pití dětem dejte. Děti mají zajištěný teplý oběd.
  • Detailní výpis toho, co děti na jednotlivý den potřebují, Vám pošleme emailem nebo si ho po přihlášení vyzvednete na recepci.

Mohou děti na obě varianty tábora?

To bohužel nejde. Každý rodič musí vybrat pouze jednu variantu. Kapacita tábora je omezená na 40 dětí. Je na Vás jestli Vaše dítě pojede v úterý a ve středu lyžovat na Špičák a nebo jestli bude v úterý dopoledne v Sušice tancovat pod vedením zkušených instruktorů tance a odpoledne pojede vlakem na výlet do Horažďovic. A ve středu pojede na celodenní výlet do Plzně.

Vztahuje se lyžařský výcvik i na snowboard?

Ne nevztahuje, jedná se pouze o lyžařský výcvik.


Pokud má Vaše dítě zdravotní omezení, které by ohrozilo nebo omezilo jeho zdraví například potravinářskou alergii, astma atd. sdělte nám informaci do přihlášky nebo na recepci bazénu.