Jarní příměstský tábor

Pořádáme pro děti jarní příměstský tábor, který je sportovně zaměřený. Děti stráví den plný zábavy, zážítků z her s novými kamarády a večer budou doma se svými rodiči. V dopoledních hodinách se věnujeme sportování, nechybí bruslení, tancování, plavání ani míčové hry. V odpoledních hodinách se věnujeme sportování a soutěžím, procházíme se venku a navštívíme kino. 

Na každý den je zajištěn teplý oběd.  

Tábor si můžete včas zarezervovat, aby Vaše rezervace nebyla zrušena, je třeba tábor nejpozději do 14 dnů od rezervace zaplatit.

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V SUŠICI

Cena:

2300

Termín:

6.3.2023 - 10.3.2023

Zápisy:

zápisy probíhají od 19. 11. 2022

Pro koho je příměstský tábor určený? 
Tábora se mohou zúčastnit všechny děti od 6ti let až po žáky druhého stupně základních škol. 

Co potřebují mít děti s sebou?

  • V pondělí dejte dětěm s sebou brusle na led, helmu, zateplené kalhoty a rukavice. Po bruslení se převléknou do suchého oděvu a bruslařskou výbavu si nechají do odpoledne na zimním stadionu. Na odpoledne dejte dětem sportovní oděv a sportovní boty. Jelikož budou sportovní oděv využívat každý den, mohou si ho nechávat na Sportovišti celý týden. Doporučujeme vše řádně podepsat, aby nedošlo k záměně.
  • Ve čtvrtek se děti zúčastní plavecké výuky. Proto budou potřebovat plavky, mýdlo a ručník. Mýdlo a ručník budou děti potřebovat i v pátek, kdy se odpoledne vydovádí v bazénu na aktrakcích.
  • Svačinu a pití dětem dejte. Děti mají zajištěný teplý oběd.
  • Detailní výpis toho, co děti na jednotlivý den potřebují, Vám pošleme emailem nebo si ho po přihlášení vyzvednete na recepci.


Pokud má Vaše dítě zdravotní omezení, které by ohrozilo nebo omezilo jeho zdraví například potravinářskou alergii, astma atd. sdělte nám informaci do přihlášky nebo na recepci bazénu.