Pobytový plavecký příměstský tábor

První pobytový plavecký tábor se uskuteční od 24.2. – 26.2.2023

Probíhat bude na hotelu Roušarka, kde je zajištěna strava i pitný režim od páteční večeře do nedělní svačinky.

Jak už sám název napovídá, hlavním tématem tohoto víkendu bude plavání. Táborníci se během těchto dnů zdokonalí ve svých plaveckých dovednostech.  Do bazénu půjdou již v pátek večer a v následujících dvou dnech tam stráví několik hodin. (vždy 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne).

Ve zbývajícím času také nebude čas na zahálku. Zasportují si v tělocvičně, zatancují v sále, ale také se odreagují u her a zábavy. V sobotu večer si zadovádí na večerní diskotéce.

Tábor si můžete včas zarezervovat, aby Vaše rezervace nebyla zrušena, je třeba tábor nejpozději do 14 dnů od rezervace zaplatit.

Sourozenecká sleva - Na sourozeneckou slevu mají nárok sourozenci, kteří žijí ve stejné domácnosti. Sleva ve výši 15% se vztahuje pouze pokud absolvují stejný termín (turnus) tábora. 

K uplatnění slevy je třeba při přihlášení kontaktovat recepci, která slevu zohlední v přihlášce. Následná úhrada může proběhnout poté on- line ve vašem profilu přes platební bránu a nebo na recepci bazénu.


Pro koho je příměstský tábor určený? 

Tábora se mohou zúčastnit všechny děti od 6 let až po žáky druhého stupně základních škol. 

Kde budou děti ubytovaní? 

Ubytování i stravování bude zajištěné v Hotelu Roušarka, který se nachází pouhých pár metrů od sportovního areálu. 

Roušarka má 13 pokojů, ve kterých je možné ubytovat celkem 45 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a velmi pohodlné postele, ve kterých naleznou žádoucí odpočinek. 

Ubytování si můžete prohlédnout zde.

Co potřebují mít děti s sebou?

Na každý den je pro děti připravený jiný program, který rozesíláme rodičům, nebo je k vyzvednutí na recepci bazénu. Během víkendu děti budou potřebovat:

  • plavky, ručník, plavecké brýle, hygienické potřeby (neplavci nepotřebují žádné plavecké pomůcky)
  • sportovní oblečení, obuv, sportovní batoh a pokrývku hlavy
  • hygienické potřeby, věci na převlečení a pyžamo
  • Děti mají zajištěnou stravu od páteční večeře do nedělní odpolední svačiny včetně pitného režimu

Pokud má Vaše dítě zdravotní omezení, které by ohrozilo nebo omezilo jeho zdraví například potravinářskou alergii, astma atd. sdělte nám informaci do přihlášky nebo na recepci bazénu.

Informační tabulka turnusy:

Název 

Termín:

Cena: 

Zápisy:

Pobytový příměstký plavecký tábor24.2. - 26.2.20232 490 Kč

do

21.2.2023

Cena zahrnuje: Ubytování na dvě noci, program pobytového příměstského tábora a stravování včetně pitného režimu od po celou dobu tábora.