Novinky ve fitness v dubnu 2019

Novinky ve fitness v dubnu 2019

Od nového měsíce přicházíme hned se třemi fitness novinkami na Sportovišti.

 Od nového měsíce přicházíme hned se čtyřmi novinkami na sportovišti. Nová instruktorka na sportovišti- Vladimíra povede lekce jógy pro těhotné a lekci s názvem Pánevní dno v pohybu. Oblíbená jogínka Péťa otevírá lekce jógy pro maminky a miminka a skvělé instruktorské duo Ája a Kačka spolu na střídačku  rozjedou lekce Jumpingu.

GRAVID JÓGA (jóga pro těhotné)

Jóga pro těhotné. Prenatální cvičení k tonizaci, relaxaci a přípravě vašeho těla na dobu těhotenství, porod i po porodu.

 >Sestavy cviků na jednotlivé trimestry
 >Cvičení s partnerem nebo ve dvojicích
 >Dechová cvičení
 >Nácvik relaxace a meditace
 >Aromaterapie v těhotenství a při porodu

JÓGA MAMINKY A MIMINKA

Jóga pro maminky v doprovodu svých dětí (od 6. měsíce do 3 let).

Cvičení je určeno pro maminky, které si chtějí zpestřit dopoledne, zacvičit si jógu dle možností a větší děti se mohou seznámit s jednoduchými pozicemi. Po dobu lekce si každá maminka nechává prostor i pro hraní, věnování se svému dítku. Zároveň i ona se během lekce protáhne, uvolní, narovná záda. Není možné zadat přesný popis lekce, scénář dopíšou naše děti. 

S sebou: pohodlné oblečení pro maminky i děti. Deku pro děti a jejich oblíbenou hračku.

JUMPING

Jumping je dynamické aerobní cvičení na speciálních trampolínách s řidítky. Podstatou cvičení jsou různé kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků, ale i strečinku.  Jumping nezatěžuje klouby, díky doskokům na pružném výpletu trampolíny. Působí proti depresi a únavě. Je to skvělá spalovačka tuků a hlavně zábava!