Plavecké závody

Po dvouleté covidové pauze se letos opět můžeme těšit na plavecké závody.

Uskuteční se dne 28. 5. 2022 v bazénu v Sušici.

Závody jsou určené všem, kteří holdují plavání, mají rádi vodu a chtějí poměřit svoje síly se soupeři. Přihlásit se mohou všichni od věku čtyř let. Premiérově máme vypsanou kategorii i pro dospělé plavce.

  • Porovnávání sil začne v 8h., kdy si na startovní bloky stoupnou starší plavci – ročníky 2012 -2005. Ti nám předvedou plavecký způsob prsa a volný způsob.
  • V 10:30h. bude odstartován závod mladším plavcům – ročníky 2013 – 2017. Nejmladší závodníci mohou použít i plaveckou pomůcku a plavecký způsob si vyberou podle svých dovedností.
  • Ve 12h. odstartuje závod kategorie dospělých – ročník 2004 a starší – volný způsob.

Věříme v hojnou účast závodníků a v jejich skvělé výsledky. První tři úspěšní plavci obdrží medaile, ostatní věcnou cenu. Závodním dnem nás provede oblíbený a zkušený moderátor Jiří Hlaváček.

Moc se na všechny těšíme a věříme, že si plaveckou sobotu společně užijeme.

Zapsat dítě na plavecké závody můžete, napsat na info@sportoviste-susice.cz, osobně na recepci bazénu nebo SMS zprávou na čísle 777 358 658. Pište prosím ve tvaru JMÉNO ROK NAROZENÍ DÍTĚTE (příklad JOSEF NOVÁK 2004) Poplatek za účast na závodech 50,-Kč je potřeba zaplatit na recepci do středy 25. 5. 2022.

Více informací u vedoucí plavecké školy paní Moniky Hromádkové na hromadkova@sportoviste-susice.cz