Pojď hrát hokej.

Pojď hrát hokej.

Oddíl ledního hokeje TJ Sušice ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje, pořádá akci Pojď hrát hokej.

Oddíl ledního hokeje HC Vlci Sušice, ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje, pořádá již potřetí  zajímavou  akci  - Týden hokeje.  Akce je zaměřená na děti  ve věku  4 – 8 let a jejich rodiče, při níž si mohou děti vyzkoušet opravdový trénink a zažít spoustu legrace a her  se zkušenými trenéry.

Pokud máte doma (v rodině, u známých, u sousedů) malého sportovce či sportovkyni a chce si zkusit hokej, máte teď ideální možnost s ním zajít na zimák. V Sušici se projekt „Pojď hrát hokej“ představí ve čtvrtek 20. září 2018 od 16:00 hodin na zimním stadionu v Sušici.

Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Petra Maříka (email: marik.sou@seznam.cz, mob.: 603223653) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete zde: www.hokejsusice.cz , facebook: HC vlci Sušice

Zdroj: http://www.hokejsusice.cz/aktuality.php