Na co se můžete od září těšit

 Na co se můžete od září na Sportovišti těšit

Baby plavání 

U nás v bazénu se snažíme u dětí od půl roku do tří let budovat kladný vztah k vodnímu prostředí a nejen to, pro děti je to i často první společenská aktivita.  Uvidíte, že vy i Vaše děti si pondělky v sušickém bazénu zamilujete. 
 

Plavecký kurz Děti s Rodiči 

 

Kurz je určený pro děti od 3 do 6 let a jejich rodiče, kteří jim pomáhají ve vodě učit se novým plaveckým dovednostem a společně si tak radost z pohybu a společných zážitků. 

Dětské plavecké kurzy 

Vyberte pro Vaše děti a teenegary ten pravý plavecký kurz podle věku a plaveckých dovedností. 

  • Přípravný kurz plavání ( 4 - 8 let) 
  • Základní kurz plavání ( 6 - 12 let) 
  • Zdokonalovací kurz ( 10 - 15 let) 
  • Sportovní plavání ( 12 - 19 let) 

Plavecké kurzy pro dospělé 

Plavecké kurzy pro dospělé pro plavce, slabší plavce i neplavce. 

Plavcům, kteří uplavou více jak 200 metrů  pomůžeme zlepšit jejich plaveckou techniku (prsa, kraul, znak, motýlek) a zvýšit jejich kondici. 

Slabším plavcům a neplavcům pomůžeme překonat obavy a naučit se plavat. 

Aqua fitness 

Každé úterý od 19:30 Vám instruktorka Verča pomůže vyplavit endorfiny ve 45 minutách Aqua fitness. Dalších 45 minut máte na to, aby jste si zaplavali a nebo si užili relaxaci ve vířivce. 

Předškoláčci v pohybu

Při kurzu si děti za použití tradičního i netradičního náčiní a nářadí hrají. Hra podporuje sociální porozumění a je základem představivosti a fantazie. Každá hodina je tématicky zaměřená, doprovázená motivačními říkadly, písničkami či hudebním doprovodem. Děti se tak za pomocí pohybu a her seznamují a prohlubují své znalosti. 

Taneční akademie 

Akademie je určená pro děti od 5 let do 15 let. Cílem je v dětech probudit zájem o taneční umění, hudbu a seberozvoj. Taneční akademie díky propojení tanečních stylů učí vzájemnému respektu, zlepšuje tělesnou koordinaci, přirozenou flexibilitu a sílu a rozvíjí nejen dětský potenciál, ale i důvěru v sebe sama a zdravé sebevědomí. 

Sportovní akademie 

Cílem je vytvoření dlouhodobého a kladného vztahu dětí k pravidelnému a zdravému pohybu. Pokud budou mít děti odmala kladný vztah ke sportu, pěstují si tak prevenci proti bolestem zad, civilizačním chorobám, obezitě apod. 

Vyzkouší si tyto sporty: 

  • atletiku
  • gymnastiku
  • míčové hry
  • plavání
  • bruslení 
  • lezení 

Joga kurz s Peťou 

Pro všechny, kteří jógu již praktikují, ale také pro ty, kdo mají chuť s jógou začít a vyčkávají na správnou chvilku :-)

c

Bojové sporty 

Cvičení bojových sportů buduje sílu, zlepšuje flexibilitu, reflexi a koordinaci těla a pohybů a zárověň buduje sebedůvěru, trpělivost, asertitivitu a celkově zlepšuje kondici. Cílem není ale jen zlepšit fyzičku, ale také se naučit chránit sami sebe a své nejbližší.

Aerial HOOP

Aerial Hoop snoubí prvky fitness cvičení, gymnastiky, akrobacie i tance na kruhu visícím volně ve vzduchu. Jde o druh cvičení, který využívá váhy vlastního těla. Při tomto cvičení posílíte celé tělo, dokonce i svaly, které při běžném cvičení opomíjíte. Dále získáte lepší koordinaci těla a zvýšíte svoji flexibilitu.