Festival PŮLFEST

Festival PŮLFEST

.

Přijďte se rozloučit s prázdninami a letní sezonou. Festival PŮLFEST startuje v pátek 24. srpna v pravé poledne na sušickém koupališti.

Dospělí se mohou těšit na čtyři koncerty a ukázkové lekce aqua aerobicu, děti se vyřádí na skákacím hradu, trampolínách, zasoutěží si o drobné ceny a na závěr večera je připravený i ohňostroj. Akci pořádají Sportoviště města Sušice ve spolupráci s kulturním centrem Sirkus.

Zazní folk i rock´n´roll
Bohatý hudební program začne ve 14 hodin koncertem sušického učitele a písničkáře Pavla Hořejše s kapelou, jehož dva úspěšné videoklipy zhlédlo na internetu přes 70 tisíc lidí. V 15:30 vystoupí písničkářka Mia s vlastní tvorbou a její hudební hosté. V 17 hodin potěší posluchače folk-popové pražské duo Brigita & Štěpán, které je sušickému publiku známé už z předchozích ročníků. Sérii koncertů ukončí rock´n´rollová klatovská kapela The Shower.

ÚČINKUJÍCÍ KAPELY:

OD

VYSTOUPÍ

14:00

Pavel Hořejš s kapelou
15:30Mia a hosté
17:00Štěpán & Brigita
19:00The Shower


Zábava pro děti i dospělé

V pauze mezi koncerty budou probíhat lekce aqua aerobicu přímo v bazénu a soutěže i další animační program pro děti všech věkových skupin. Chybět nebude ani oblíbený skákací hrad, trampolíny a další dětské atrakce. Na závěr večera se ve 20:30 můžete těšit na slavnostní ohňostroj. 

Vstupné na akci, která ukončí letní tématické večery je 100,- Kč dospělí, 50 Kč zlevněné vstupné.