Vánoční dárkové poukazy

Vánoce se blíží, využijte našich dárkových poukazů a darujte pohyb!

Lámete si hlavu s dárky? Na Sportovišti města Sušice můžete zakoupit dárkový poukaz na aktivity všeho druhu pro Vaše blízké. Tak neváhejte a darujte radost, zdraví, relaxaci a zážitky!

Dárkový poukazy je možné zakoupit na recepci bazénu a nebo využít náš E- shop a dárkový poukaz uhradit on-line. 

Jaká je platnost dárkového poukazu?

Platnost dárkového poukazu je půl roku. Po výměně dárkového poukazu za permanentku - platí platnost permanentky. 

Příklad: Pokud obdarovaný promění poukaz na permanentku do bazénu např. 1. února 2024. Platnost permanentky je poté do 1. února 2025. 

Poznámka: Pokud by se opět stalo, že budou muset být Sportoviště uzavřena, platnost poukazů i permanentek se automaticky prodlouží o dobu uzavření. 

Bazén a wellness

Pro malé i velké milovníky vody nabízíme permanentky do bazénů.

Na dlouhé zimní večery se nejlépe hodí permanentky do sauny, kde se prohřejete až do morku kosti a zažijete nevšední zážitek v podobě saunových ceremoniálů vedených zkušenou obsluhou.

Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde. 

Posilovna a skupinové cvičení 

Pro milovníky činek u nás pořídíte permanentky do posilovny s dobou platnosti až na celý rok.  Navíc s permanentkou do posilovny se lépe dodržuje novoroční předsevzetí. Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde.

  Naše doporučení -  Pokud chcete permanentku jako dárek zakoupíte dárkový poukaz na permanentku. Permanentka začíná platit v den, kdy přijde obdarovaný uplatnit dárkový poukaz.

  A pro ty, kteří dávájí přednost skupinovému cvičení s instruktorem nabízíme možnost zakoupit dobití kreditu na tyto aktivity. Minimální hodnota dobití kreditu fitness permanentky je 500,-Kč. Dobití se provede na virtuální permanentku, po předání poukazu od obdarovaného na recepci Sportoviště. Při placení cvičení z kreditu je účtovaná sleva 30,-Kč na každé cvičení oproti hrazení hotově. Podmínky rezervací najdete zde.

  Zimní stadion 

  Pro milovníky veřejného bruslení je možné zakoupit také permanentku na veřejné bruslení. 

  Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde. 

  Dále můžete například darovat 

  - poukázku na zimní kurz Baby plavání 

  - poukázku na zimní plavecký kurz pro dospělé

  - poukázku na Sportovně tvořivé dopoledne 

  - poukázku na Jarní příměstský tábor