Vánoční dárkové poukazy

Vánoce se blíží, využijte našich dárkových poukazů a darujte pohyb!

Lámete si hlavu s dárky? Na Sportovišti města Sušice můžete zakoupit dárkový poukaz na aktivity všeho druhu pro Vaše blízké. Tak neváhejte a darujte radost, zdraví, relaxaci a zážitky!

 

Jarní příměstský tábor

  • Pro děti od 6ti let, pořádáme v termínu (jarní prázndniny) jarní příměstský tábor. V letošním roce si můžete vybrat ze dvou variant:
    • 1. varianta se středečním celodenním výletem do Plzně
    • 2. varianta s úterní a středeční lyžařskou výukou na Špičáku
  • Na obouch variantách děti zažijí mnouho zábavy, sportu a poznají nové kamarády. Budeme společně bruslit, plavat, tancovat, hrát míčové hry,.. Udělejte dětem radost a věnujte jim zážitek, na který nezapomenou. Více informací o jarním příměstském táboře naleznete zde.

Sušický jóga den

V sobotu 7.3.2020 proběhne akce, určená všem milovníkům jógy. Sušickým jógovým dnem nas provedou čtyři lektoři - Filip Klieštik, Martin Wagenknecht, Petra Musilová a Lucie Žaloudková. Seznámí Vás s ashtanga jógou, hatha jógou, jógovým dechem, relaxací během jógy či jóga nidrou. Více informací tady :).

Kurz předškoláčci v pohybu

Pro děti od 4 do 7 let, se od 8. ledna otevírá kurz předškoláčci v pohybu s oblíbenou instruktorkou Hankou. Každá hodina je tématicky zaměřená, doprovázená motivačními říkadly, písničkami či hudebním doprovodem. Děti se tak za pomocí pohybu a her seznamují a prohlubují své znalosti. Více informací o kurzu Předškoláčci v pohybu.

Jarní kurz Jógy s Peťou

Pro všechny jogíny a jogínky, se od nového roku otevírá oblíbený kurz jógy s Peťou. Kurz má patnáct lekcí a bude probíhat každou středu od 19:20.  Jedna lekce trvá 70 minut. Více informací o jógovém kurzu s Peťou.

Bazén a wellness

Pro malé i velké milovníky vody nabízíme permanentky do bazénů.

Na dlouhé zimní večery se nejlépe hodí permanentky do sauny, kde se prohřejete až do morku kosti a zažijete nevšední zážitek v podobě saunových ceremoniálů vedených zkušenou obsluhou.

Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde. 

Posilovna a skupinové cvičení 

Pro milovníky činek u nás pořídíte permanentky do posilovny s dobou platnosti až na celý rok.  Navíc s permanentkou do posilovny se lépe dodržuje novoroční předsevzetí. Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde.

    Naše doporučení -  Pokud chcete permanentku jako dárek zakoupíte dárkový poukaz na permanentku. Permanentka začíná platit v den, kdy přijde obdarovaný uplatnit dárkový poukaz.

    A pro ty, kteří dávájí přednost skupinovému cvičení s instruktorem nabízíme možnost zakoupit dobití kreditu na tyto aktivity. Minimální hodnota dobití kreditu fitness permanentky je 500,-Kč. Dobití se provede na virtuální permanentku, po předání poukazu od obdarovaného na recepci Sportoviště. Při placení cvičení z kreditu je účtovaná sleva 30,-Kč na každé cvičení oproti hrazení hotově. Podmínky rezervací najdete zde.