Vánoční dárkové poukazy

Vánoce se blíží, využijte našich dárkových poukazů a darujte pohyb!

Lámete si hlavu s dárky? Na Sportovišti města Sušice můžete zakoupit dárkový poukaz na aktivity všeho druhu pro Vaše blízké. Tak neváhejte a darujte radost, zdraví, relaxaci a zážitky!

Dárkový poukazy je možné zakoupit na recepci bazénu a nebo využít našeho E- shop a dárkový poukaz uhradit on-line. 

 

Bazén a wellness

Pro malé i velké milovníky vody nabízíme permanentky do bazénů.

Na dlouhé zimní večery se nejlépe hodí permanentky do sauny, kde se prohřejete až do morku kosti a zažijete nevšední zážitek v podobě saunových ceremoniálů vedených zkušenou obsluhou.

Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde. 

Posilovna a skupinové cvičení 

Pro milovníky činek u nás pořídíte permanentky do posilovny s dobou platnosti až na celý rok.  Navíc s permanentkou do posilovny se lépe dodržuje novoroční předsevzetí. Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde.

    Naše doporučení -  Pokud chcete permanentku jako dárek zakoupíte dárkový poukaz na permanentku. Permanentka začíná platit v den, kdy přijde obdarovaný uplatnit dárkový poukaz.

    A pro ty, kteří dávájí přednost skupinovému cvičení s instruktorem nabízíme možnost zakoupit dobití kreditu na tyto aktivity. Minimální hodnota dobití kreditu fitness permanentky je 500,-Kč. Dobití se provede na virtuální permanentku, po předání poukazu od obdarovaného na recepci Sportoviště. Při placení cvičení z kreditu je účtovaná sleva 30,-Kč na každé cvičení oproti hrazení hotově. Podmínky rezervací najdete zde.

    Zimní stadion 

    Pro milovníky veřejného bruslení je možné zakoupit také permanentku na veřejné bruslení. 

    Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde.