Vánoční dárkové poukazy

Darujte pohyb!

Lámete si hlavu s dárky? Na Sportovišti města Sušice můžete zakoupit dárkový poukaz na aktivity všeho druhu pro Vaše blízké. Tak neváhejte a darujte radost, zdraví a krásnou postavu!

Naše doporučení -  Pokud chcete permanentku jako dárek zakoupíte dárkový poukaz na permanentku. Permanentka začíná platit v den, kdy přijde obdarovaný uplatnit dárkový poukaz. (Doporučujeme hlavně u časově omezených poukazů do posilovny). 

Bazén a wellness

Pro malé i velké milovníky vody nabízíme permanentky do bazénů.

Na dlouhé zimní večery se nejlépe hodí permanentky do sauny, kde se prohřejete až do morku kosti a zažijete nevšední zážitek v podobě saunových ceremoniálů vedených zkušenou obsluhou.

Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde. 

Posilovna a skupinové cvičení 

    • Pro milovníky činek u nás pořídíte permanentky do posilovny s dobou platnosti až na celý rok.  Navíc s permanentkou do posilovny se lépe dodržuje novoroční předsevzetí.
    • Ceník jednotlivých permanentek naleznete zde. 
    • A pro ty, kteří dávájí přednost skupinovému cvičení s instruktorem nabízíme možnost zakoupit dobití kreditu na tyto aktivity. Minimální hodnota dobití kreditu fitness permanentky je 300,-Kč. Dobití se provede na virtuální permanentku, po předání poukazu od obdarovaného na recepci Sportoviště. Při placení cvičení z kreditu je účtovaná sleva 30,-Kč na každé cvičení oproti hrazení hotově. Podmínky rezervací najdete zde.