AERIAL HOOP KURZ - pro dospělé i děti

Co to je Aerial Hoop?

Aerial Hoop snoubí prvky fitness cvičení, gymnastiky, akrobacie i tance na kruhu visícím volně ve vzduchu. Jde o druh cvičení, který využívá váhy vlastního těla. Při tomto cvičení posílíte celé tělo, dokonce i svaly, které při běžném cvičení opomíjíte. Dále získáte lepší koordinaci těla a zvýšíte svoji flexibilitu. Původně se jednalo o cirkusovou disciplínu, která se ale pomalu rozšiřuje i jako populární sportovní volnočasová aktivita vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Věk ani váha nehraje absolutně žádnou roli. Důležitá je síla, převážně rukou, a ta se nabírá již během začátečnického kurzu. Aerial Hoop zvládne prakticky kdokoliv i ženy, které v životě nesportovaly nebo mají za sebou delší sportovní pauzu. Důležité je nebát se a chtít překonat sebe samu.

A jaká je náročnost Aerial Hoop?

Tanec na kruhu je náročný a trochu bolestivý: kruh zanechává na těle často otlačeniny i na místech, kde to nejméně čekáte - ale výsledky za to rozhodně stojí. Na prvních lekcích se naučíte absolutní základy, postupně se budeme propracovávat k náročnějším prvkům a přechodům. Součástí lekcí je také posilování a protahování

Co na sebe?

Doporučujeme delší legíny a tričko/tílko, v zimních měsících můžete nosit také různé návleky, ponožky - tančíme bosky. Pokud máte trikot či gymnastický dres, tak je zde určitě také využijete. S sebou si nezapomeňte pití.

Jak lekce probíhá?

Prvky se učí postupně, od úplně základních až po ty složitější. Přes různé sedy, visy a pózy až po dynamičtější pozice v pohybu. Postupně dochází ke zvyšování flexibility a síly, a to zábavnou formou.

Lekce jsou přizpůsobeny úplným začátečníkům. Po zvládnutí základů následují další úrovně.

Informační tabulka 

Aerial Hoop - pro dospělé

Aerial Hoop - pro děti ve věku 10 - 14 let ( doporučená min. výška 135 cm)

Počet lekcí:11

22

Instruktor:  Marie BubeníkováMarie Bubeníková
Cena:1870,- Kč 

3300,- Kč

Kurz probíhá od:

14.11.2023

14.11.2023

Kdy kurz probíhá:19:45 - 20:45

18:45 - 19:35

Zápisy:

aktuálně probíhají 

aktuálně probíhají