AERIAL HOOP KURZ

Co to je Aerial Hoop?

Aerial Hoop snoubí prvky fitness cvičení, gymnastiky, akrobacie i tance na kruhu visícím volně ve vzduchu. Jde o druh cvičení, který využívá váhy vlastního těla. Při tomto cvičení posílíte celé tělo, dokonce i svaly, které při běžném cvičení opomíjíte. Dále získáte lepší koordinaci těla a zvýšíte svoji flexibilitu. Původně se jednalo o cirkusovou disciplínu, která se ale pomalu rozšiřuje i jako populární sportovní volnočasová aktivita vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Věk ani váha nehraje absolutně žádnou roli. Důležitá je síla, převážně rukou, a ta se nabírá již během začátečnického kurzu. Aerial Hoop zvládne prakticky kdokoliv i ženy, které v životě nesportovaly nebo mají za sebou delší sportovní pauzu. Důležité je nebát se a chtít překonat sebe samu.

A jaká je náročnost Aerial Hoop?

Tanec na kruhu je náročný a trochu bolestivý: kruh zanechává na těle často otlačeniny i na místech, kde to nejméně čekáte - ale výsledky za to rozhodně stojí. Na prvních lekcích se naučíte absolutní základy, postupně se budeme propracovávat k náročnějším prvkům a přechodům. Součástí lekcí je také posilování a protahování

Co na sebe?

Doporučujeme delší legíny a tričko/tílko, v zimních měsících můžete nosit také různé návleky, ponožky - tančíme bosky. Pokud máte trikot či gymnastický dres, tak je zde určitě také využijete. S sebou si nezapomeňte pití.

Jak lekce probíhá?

Prvky se učí postupně, od úplně základních až po ty složitější. Přes různé sedy, visy a pózy až po dynamičtější pozice v pohybu. Postupně dochází ke zvyšování flexibility a síly, a to zábavnou formou.

Lekce jsou přizpůsobeny úplným začátečníkům. Po zvládnutí základů následují další úrovně.

Informační tabulka 

Aerial Hoop - začátečníci

Aerial Hoop - pokročilý 

Počet lekcí:

11

12

Instruktor:  

 Iveta Dlouhá

Marie Bubeníková

Cena:

1430,- Kč

1560,-Kč

Kurz probíhá od:

od 19.02.2020 do 29.04.2020

 od 13.01.2020 do 30.03.2020

Kdy kurz probíhá:

každou středu od 19:30 - 20:30

Každé pondělí od 20:00 - 21:00

Zápisy:

uplynulo

uplynulo

Nezapomínáme ani na začátečníky a mírně pokročilé. Ti budou mít hodiny od 15.1.2020 každou středu s Ivetou. Přihlásit se na ně mužete v rezervačním systému.