Baby plavání

Pro koho je kurz určený?

Kurz je určený pro nejmenší plaváčky od šesti měsíců věku do tří let. Výuka probíhá formou hry za doprovodu básniček a písniček. 

Budujeme u dětí kladný vztah k vodnímu prostředí. Ve výuce používáme  barevné plavecké pomůcky. Uvidíte, že vy i Vaše děti si pondělky v sušickém bazénu zamilují. 

 

Vzor potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti zde.

Kde kurz probíhá?  

Pro děti ve věku 6 - 10 měsíců výuka probíhá ve vířivce. Skupinkou o maximálně 6 dětech je pro vaše nejmenší zajištěn individuální přístup. 

Pro děti ve věkovém rozmezí od 10ti měsíců do 3 let probíhá výuka v zábavním bazénku. 

U 10ti měsíčních dětí může výuka probíhat, jak ve vířivce tak v zábavním bazénku.Záleží na tom, jestli se dítě již kurz ve vířivce absolvovalo, pokud ano přihlaště se do zábavního bazénku.

Zázemí pro rodiče s nejmenšími plaváčky

Pro rodiče je připraveno nové a moderní zázemí. K dispozici jsou v šatnách a ve sprchách dětské ohrádky, přebalovací podložky a nočníky. Šatny jsou oddělené pro maminky a tatínky. Je možné využít relaxační místnost s dětským koutkem, kde si můžete v mikrovlnce ohřát jídlo pro plaváčky. Rodiče a rodinní příslušníci si mohou zdarma uvařit kávu a čaj.

Informační tabulka:

Název Baby plavání - zima Baby plavání - jaro 
Počet lekcí:10+110+1
Cena: 1 450,-Kč1450,-Kč
Kurz probíhá: 

od  7. 1. 2019
do 18. 3. 2019

od 8. 4. 2019
do 17.6. 2019

Náhrady: 25. 3. a  1. 4. 24. 6. a 1. 7.
Termín zápisů: 

od 19.11. 2018

do 5. 1. 2019

od 18. 3. 2019

do  4. 4. 2019

Aktuálně:právě probíhá

zápisy od

18.3.2018

Poznámka: Kurzy neprobíhají ve dnech státních svátků a školních prázdnin.

Co je ještě navíc v ceně kurzu? 

V ceně kurzů (podzim, zima, jaro) je zahrnuta také jedna výuková hodina zdarma pro rodiče bez dětí. Během této hodiny se rodiče seznámí se základními plaveckými dovednostmi nebo baby masážemi. 

Po ukončení kurzů, probíhají vždy ještě 2 náhrady. 

Rodinní příslušníci se mohou přijít podívat ve sportovním oblečení po domluvě s instruktorem. 

Jak se řeší náhrady? 

Na konci kurzu jsou k dispozice dvě náhradní lekce, které jsou lektorované. Další náhrady se mohou čerpat formou volného vstupu do bazénu (2 dospělí + 1 dítě na jednu hodinu zdarma).

Při větším množství neodplavaných lekcí (dlouhodobá nepřítomnnost více jak 50% lekcí) můžeme náhrady převést do dalšího kurzu. Platba za kurzovné se nevrací.

Podmínky přihlášení na sportovní kurzy najdete zde.