Ozdravné pobyty se školou v přírodě

Školu v přírodě můžete vybírat z několika variant:

Základní:

Zajistíme pro Vás ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení. Samozřejmostí je bezplatná Wi-Fi dostupná v celém hotelu. Máme pro vás také připravené celodenní stravování (plná penze včetně dvou svačin a pitného režimu po celý pobyt).

Rozšířená:

Rozšířenou variantu tvoří vše ze základního balíčku. Tedy ubytování v prostorných dvou až pětilůžkových pokojích včetně celodenního stravování. V rozšířené variantě pro Vás zajistíme výuku plavání našimi kvalitně vyškolenými instruktory plavání.

Komplet:

Kompletní balíček zahrnuje ubytování v moderních dvoulůžkových až pětilůžkových pokojích. Součástí tohoto balíčku je také celodenní stravování včetně svačin a pitného režimu. Během dopoledne pro Vás zajistíme výuku plavání a odpoledne bude naučně zábavné. Vybírat můžete z několika druhů odpolední zábavy.

  • Harry Potter – Vaše třída bude rozdělena do 4 kolejních družstev bradavické školy čar a kouzel a pomohou Harrymu Potterovi zachránit kámen mudrců.
  • Olympijské hry – Chcete, aby váš školní výlet byl především sportovní. Ve variantě olympijské hry pro vás zorganizujeme pestré sportovní a soutěžní klání.
  • Cesta kolem světa – Sbalte si spolu s našimi instruktory kufry a vydejte se prozkoumat a objevovat svět.
  • Look around us – Podívej se kolem sebe. S tímto programem chceme, aby děti odložili elektroniku a celý den jen nekoukaly do obrazovek svých mobilních telefonů, ale naopak se rozhlédli kolem sebe a něco zažily. V rámci balíčku je i přednáška o nástrahách online prostředí a kyberšikaně.

Škola v přírodě to je odpočinek a zábava, stmelování kolektivu a získání zážitků na které se nezapomíná. 

Pro více informací kontaktujte ferencikova@sportoviste-susice.cz