Intenzivní plavecká výuka pro ZŠ

Co znamená intenzivní plavecká výuka? 

Obvykle se plavecká výuka realizuje jednou či dvakrát týdně během jednoho pololetí. Pokud vám tento způsob nevyhovuje, je možné zvolit intenzivní plaveckou výuku a splnit tak povinné plavání, které může zpestřit dětem jejich školní rok ozdravným pobytem u nás.

Během jednoho týdne pak děti mohou splnit část nebo celý časový fond, který je plavecké výuce vyhrazen. Na základě dohody se plave během dne ve dvou blocích (ráno a odpoledne). Tréninky probíhají v plaveckém bazénu (25 m). Plavci plavou na šířku bazénu (12 m) a jsou rozděleni do družstev podle plaveckých dovedností.

Kde budeme ubytovaní? 

Ubytování bude zajištěné v Hotelu Roušarka, kter se nachází pouhých pár metrů od sportovního areálu. 

Roušarka má 13 pokojů, ve kterých je možné ubytovat celkem 45 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a velmi pohodlné postele, ve kterých naleznete žádoucí odpočinek. 

Ubytování si můžete prohlédnout zde.

Jaký bude program? 

Kromě toho, že splníte část nebo celou povinnou plaveckou výuku, si u nás užijete i spoustu zábavy a odpočinku. Program lze díky širokým možnostem, které sportoviště nabízí, navrhnout opravdu pestrý a můžeme vyjít vstříc vašim individuálním požadavkům. Můžete kombinovat různé sporty, skupinová cvičení, saunování pro děti, promítání v kině, či různé venkovní aktivity (například adrenalinový zážitek v lanovém centru OFFPARK, vodácký zážitek na řece Otavě či procházky v okolí Sušice nebo výlety na Šumavu). Kromě individuálních přání si také můžete vybrat z našich balíčků ozdravných pobytů se školou v přírodě, které jsme již pro vás sami sestavili.