Základní příjezdové cesty autem ke Sportovnímu areálu.

Směr ze Šumavy

Po příjezdu do Sušice se dáte směrem na most přes řeku Otavu. Na semaforech doleva a po hlavní silnici dojedete na kruhový objezd. Vyjedete druhým výjezdem a zhruba po 150 metrech odbočíte doleva, kde už naleznete parkoviště před bazénem.

Ze Šumavy z Petrovické strany


Směrem z Petrovic pojedete pořád rovně po hlavní silnici. Přijedete do Sušice a zhruba 150 metrů před kruhovým objezdem se dáte doprava a jste na parkovišti.

Směr od Klatov


Při vjezdu do Sušice směrem z Klatov uvidíte po levé straně obchodní domy a kruhový objezd, kde vyjedete prvním výjezdem. Po pár metrech se dostanete po hlavní silnici na další kruhový objezd, kde zvolíte první výjezd. Pokračujete po hlavní silnici a po zhruba 500 metrech dojedete na semafory, kde budete pokračovat rovně. Po chvíli přijedete na třetí kruhový objezd, vyjedete druhým výjezdem a po zhruba 150 metrech odbočíte doleva a dostanete se na parkoviště.


Směr od Horažďovic a nádraží

Při vjezdu do Sušice přes železniční přejezd pojedete pořád po hlavní silnici zhruba 2 km až dojedete na kruhový objezd, kde vyjedete druhým výjezdem. Pokračujete po hlavní silnici a po zhruba 500 metrech dojedete na semafory, kde budete pokračovat rovně. Po pár metrech se dostanete na hlavní silnici na druhý kruhový objezd, kde zvolíte druhý výjezd a po zhruba 150 metrech odbočíte doleva a dostanete se na parkoviště.

Kde můžu zaparkovat?

Přímo před areálem bazénu je parkoviště určené pro návštěvníky sportovního areálu. Druhé parkoviště se nachází naproti sportovnímu areálu přes silnici. Také lze auto zaparkovat směrem na Petrovice podélně u hlavní silnice. 

Sušice - Brána Šumavy

Sdílet