Bazén na Šumavě

Na co se u nás můžete těšit?

Aktuální obsazenost plaveckých drah naleznete v rezervačním systému v záložce bazén. Stačí kliknout zde.

Navštívili jste Šumavu nebo žijete v Sušici a okolí? Hledáte aktivní odpočinek za každého počasí nebo chcete aktivně trávit svůj volný čas? Zábavní bazén v Sušici, to je zábava pro celou rodinu. Odpočinek, relaxace, zábava, aktivní trávení volného času, čisté a moderní prostředí, to vše naleznete v bazénu Sušice.

Vítejte ve Sportovním areálu

Bazén je přístupný ze dvou směrů. Hlavní vchod je od parkoviště, které se nachází asi 150 metrů od kruhového objezdu vedle hlavní silnice směrem na Petrovice. V záložce kudy k nám se Vám pokusíme přiblížit, jak se k nám můžete dostat i z jiných příjezdových směrů. Druhý vchod k nám směruje návštěvníky od cyklostezky vedoucí podél řeky Otavy směrem na Dlouhou Ves, stačí odbočit za tenisovými kurty.

Úschovna kol či kočárků

Míříte k nám rovnou z cyklistického výletu po Šumavě a nevíte, kam dát kola? Přicházíte k nám i s Vaší malou ratolestí a přemýšlíte, kde zaparkujete kočárek? Nemusíte si s tím lámat hlavu, máme pro Vás řešení. Na recepci bazénu můžete požádat o klíček ke kóji na kola a kočárky. Tato služba je pro Vás zdarma.

Recepce bazénu 

Na recepci si vyberete druh služby, dostanete náramkové čipy, díky kterým projdete přes turniket a otevřete si šatní skříňku. Na recepci Vám v případě nejasností dokáží poradit se vším potřebným, abyste neztráceli čas hledáním. Pak už jen stačí se převléknout, osprchovat se a užít si svůj čas v bazénu, přesně podle Vašich představ. 

Příběh z bazénu

Podívejte se, jak to vypadá v bazénu Sušice dříve než vejdete dovnitř. Vaše děti se určitě rádi povídají na pohádku Příběh z bazénu. 

Sdílet

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.