Příměstské tábory

Pořádáme pro děti příměstské tábory, které jsou sportovně zaměřené. Děti stráví den plný zábavy, zážítků z her s novými kamarády a večer budou doma se svými rodiči. V dopoledních hodinách se věnujeme sportování, nechybí bruslení, tancování, plavání ani míčové hry. V odpoledních hodinách se věnujeme sportování a soutěžím, procházíme se venku a navštívíme kino. 

Na každý den je zajištěn teplý oběd.  

Tábor si můžete včas zarezervovat, aby Vaše rezervace nebyla zrušena, je třeba tábor nejpozději do 14 dnů od rezervace zaplatit.

Sourozenecká sleva - Na sourozeneckou slevu mají nárok sourozenci, kteří žijí ve stejné domácnosti. Sleva ve výši 15% se vztahuje pouze pokud absolvují stejný termín (turnus) tábora. 

K uplatnění slevy je třeba při přihlášení kontaktovat recepci, která slevu zohlední v přihlášce. Následná úhrada může proběhnout poté on- line ve vašem profilu přes platební bránu a nebo na recepci bazénu.


Pro koho je příměstský tábor určený? 

Tábora se mohou zúčastnit všechny děti od 5 let až po žáky druhého stupně základních škol. 

Co potřebují mít děti s sebou?

Na každý den je pro děti připravený jiný program, který rozesíláme rodičům e-mailem s dostatečným předstihem. Během týdne děti budou potřebovat:

  • plavky, ručník, plavecké brýle, hygienické potřeby (neplavci nepotřebují žádné plavecké pomůcky)
  • sportovní oblečení, obuv, sportovní batoh a pokrývku hlavy
  • svačinu a pití
  • Děti mají zajištěný teplý oběd na každý den

Pokud má Vaše dítě zdravotní omezení, které by ohrozilo nebo omezilo jeho zdraví například potravinářskou alergii, astma atd. sdělte nám informaci do přihlášky nebo na recepci bazénu.

Informační tabulka turnusy:

Název 

Termín:

Cena: 

Zápisy:

Podzimní26.10.-27.10.2023900 Kč

 do

23.10.2023

Podmínky přihlášení a obchodní podmínky naleznete zde.