Jarní jóga v Sušici

Jarní jóga v Sušici se bude konat 6.4.2019 od 9:00 na Sportovišti města Sušice.

Těšit se můžete na nabitý program, který pro Vás připravili tři zkušení lektoři jógy.

Úvodem jarního jógového dne nás náš host Martin Wagenknecht provede pozdravem slunci dle různých přístupů jógy. 

S Petrou si zacvičíme detoxikační sestavu zaměřenou zejména na rotace, která očistí naše tělo a mysl od toxinů. Otevřeme hrudník pomocí záklonových pozic a vytvoříme tak prostor pro naše srdce.

S Lucií se detailně zaměříme na pozici psa hlavou dolů.  Budeme objevovat svou verzi pozice, ve které můžeme uvolněně dýchat s pocitem dlouhých a širokých zad. 

Martin nám po praxi jógy představí relaxační techniky pomocí dechu a můžeme se těšit na hlubokou relaxaci. 

Před společným obědem, který bude k dispozici pro všechny zájemce, si s Lucií a Petrou popovídáme co pro nás znamená  “sebepéče” a jak si přenášíme zkušenosti z podložky do běžného života. 

Na úplný závěr jógové soboty nám Martin přiblíží své pojetí jógy - co je jejím cílem a co nám může přinést. 

Lektoři:

Martin Wagenknecht

„Učím jógu postavenou na hloubce prožitku a uvědomění svého těla. Nejdůležitější pro mne je výsledný stav harmonie a nikoliv asanova ekvilibristika."

Přečtěte si více o Martinovi.

Petra Musilová 


„Cvičení jógy mně pomáhá udržovat vědomý stav mysli a zároveň pomocí dechu zpomalit tok myšlenek a relaxovat. Díky józe si mohu protáhnout, posílit a zregenerovat celé tělo. To vše se snažím předávat lidem na svých lekcích."

Lucie Žaloudková

„Pokud dokážeme přenášet svou jógovou praxi do každodenního života, je to to nejhezčí, co se může stát :-) . Ať už uklidnění mysli nebo získání pocitu prostoru a lehkostí díky hlubokému dechu a vnímání sebe sama. A o to se snažíme společně na hodinách jógy."

Více o Lucii najdete tady.

Pro koho je akce určená?

Jarní jógová sobota je určena pro všehny i pro začátečníky, protože nakonec my všichni jsem na začátku.

Cena?

Při zakoupení předem je cena 490,- na akci je nutné se předem rezervovat a zaplatit přes rezervační systém a nebo na recepci bazénu. Tato akce nelze platit z kreditu fitness. V ceně super zdravý vegetariánský oběd v bistru Poolec :).

Co si vzít s sebou?

Vezměte si na sebe pohodlné oblečení a deku na závěrečnou shavasanu. Do uzavíratelné lahvičky pití. Pokud máte oblíbenou jógamatku vezměte ji také, ale k dispozici jsou i na Sportovišti.

Sledujte akci na facebooku.